Cześć!

Nazywam się Karol Kacprowicz. Jestem założycielem i właścicielem Zieleniaczka, sklepu z najwyższej jakości warzywami i owocami. Opowiem Wam teraz trochę o co w tym całym Zieleniaczku chodzi. Ale najpierw opowiem coś o sobie.

 

Jakość ponad ilość

Pochodzę z rodziny podwarszawskich rolników która od ponad 100 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości warzyw. Aktualnie nasze produktu za sprawą mojego ojca Grzegorza możecie kupować na terenie całej Polski, ale ja podjąłem decyzję o powrocie do tego co robili moi dziadkowie i pradziadkowie. Czyli do zaopatrywania w warzywa i owoce mojego ukochanego miasta, Warszawy.

 

Jakość jest najważniejsza

Więc o co chodzi w Zieleniaczku? Najprościej mówiąc chodzi o to, żeby zaoferować wam najlepsze, najsmaczniejsze i najzdrowsze warzywa i owoce jak to tylko możliwe! Mój tata już w moich dziecięcych latach zaszczepił u mnie miłość do jakości i tą miłością postanowiłem kierować się w życiu. Dla tego ja nie zamierzam uskuteczniać chwytliwego marketingu i haseł bez pokrycia. Tylko tu i teraz obiecuje wam, moim klientom że wszystko co zakupicie w moim sklepie będzie zawsze najwyższej jakości i podpisuje się pod tym moim imieniem i nazwiskiem!