Zieleniaczek - Twój warzywniak!

Serdecznie witam Cię w moich zielonych progach! Jestem Karol Kacprowicz i z przyjemnością oprowadzę Cię po moim sklepie.

Zieleniaczek to sklep różniący się od miejsc, w których zwykle gościsz w poszukiwaniu dobrych warzyw i owoców. Przygotowana przeze mnie oferta zawsze obejmuje świeże, nieuszkodzone, naturalnie pozyskane produkty. Doskonale się na tym znam; można wręcz powiedzieć, że wychowałem się wśród pól. Pochodzę z podwarszawskiej wsi, z rodziny rolników, którzy przez ponad 100 lat doskonalili sposób pozyskiwania zdrowej żywności, dbając przy tym o jak najwyższą jakość.

Podczas gdy inni skupiają się na jak najtańszym pozyskaniu produktu, ja stawiam na jakość. Zdaję sobie sprawę, jak funkcjonuje współczesne rolnictwo. Dlatego staram się jak najsilniejszy akcent kłaść na naturalność, aby w ten sposób proponować tylko to, co najlepsze.

Zdrowe i świeże produkty w dobrej cenie

Wiem, że podobne zakupy możesz zrobić w najbliższym sklepie spożywczym. Przypomnij sobie jednak, ile razy spotkało Cię zdziwienie, gdy zamiast pachnących jabłek miałeś do wyboru owoce, które nosiły już ślady nadgnicia. A miękkie, niemal rozpadające się pomidory lub pomarszczona papryka? To wcale nie tak rzadki widok.

Trudno pogodzić się z tym, że zarówno producenci żywności, jak i dostawcy, nie dbają o należytą jakość sprzedawanych owoców. Nie musisz się na to godzić, ponieważ masz alternatywę - to sklep Zieleniaczek! Mój warzywniak spełni Twoje oczekiwania dotyczące jakości kupowanej żywności. Współpracuję wyłącznie z najlepszymi dostawcami, jednocześnie dbając o ekologię. Mówię tu nie tylko o pozyskiwaniu, ale także pakowaniu produktów. Ograniczam wykorzystanie plastiku do minimum, dowożąc warzywa i owoce w opakowaniach, które następnie można oddać do recyklingu lub użyć ponownie

Jeśli jesteś zniesmaczony tym, w jaki sposób warzywa oraz owoce sprzedawane są w dyskontach, hipermarketach i innych sklepach, postaw na sprawdzonego dostawcę. Takiego, który zadba, aby żywność przeszła jak najkrótszą drogę między Tobą a producentem. Stawiam przede wszystkim na jakość: nie wyobrażam sobie, aby pod Twoje drzwi podjechały uszkodzone jabłka, poczerniała marchew czy nieprzyjemnie pachnące pomarańcze. Wybieram tylko takie produkty, które nie tylko wyglądają, ale także smakują i pachną. I nie ma w tym ani krzty przesady. Skupiam całą uwagę na tym, aby dostarczać wyłącznie świeże, smaczne i zdrowe owoce oraz warzywa.

Zamów owoce i warzywa z dowozem

Dla wygody klientów sklepu umożliwiłem zakup żywności wraz z dostawą pod same drzwi. Co to oznacza? Możesz zamówić żywność z dostawą do domu lub miejsca, w którym pracujesz. Co więcej, żywność będziesz otrzymywać regularnie! Raz czy dwa razy w tygodniu – jak często można Cię odwiedzić, aby przekazać smaczne, zdrowe oraz świeże warzywa?

Sklep z owocami Zieleniaczek to Twoje nowe ulubione miejsce. Serdecznie zachęcam do robienia zakupów i rozkoszowania się soczystymi jabłkami, słodkimi pomidorami i wieloma innymi produktami, które pozyskuję w sposób zgodny z naturą i w pełni odpowiadający na Twoje potrzeby.

W sklepie Zieleniaczek możesz poczuć się jak u siebie. Rozgość się i sprawdź, jak smaczną i zdrową żywność, którą oferuję. Na co masz ochotę: słodkie jabłka, soczyste pomidory czy może inne smaczne i zdrowe warzywa? Wybieraj tylko to, co lubisz.

Opinie Naszych klientów

M
Małgosia Wiśniewska
17-09-2021

Do Zieleniaczka trafiłam przez przypadek., który okazał się trafieniem w dziesiątkę. Szybka dostawa (pierwszy raz nawet w niedzielę!), wysokiej jakości, świeżutkie warzywa... Czego chcieć więcej? Nie może być lepiej. Polecam wszystkim z całego serca.

L
Lidia Ciszak
12-09-2021

Pyszne, świeżutkie warzywa i owoce dostarczone prosto do domu, w wyznaczonym czasie, bez opóźnień. Bardzo miła obsługa. Dodatkowo, co dla mnie istotne, zapakowane w papierowe opakowania, które można zwrócić do ponownego użycia. To już moje drugie zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam gorąco.

M
Monika Nowisz
22-08-2021

Pierwsze zamówienie i od razu mega pozytywne zaskoczenie 😊 Bardzo szybka dostawa, wszystko świeże i pyszne! Polecam!

K
Karolina
20-06-2021

Świeże produkty. Profesjonalna dostawa i przesympatyczny właściciel, który z pasją opowiada o swoim biznesie. Serdecznie polecam